BLOG

O czym jest ten blog ?

Na swoim blogu zgłębiam temat zdrowego żywienia i odchudzania. Ale także szeroko pojętego zdrowego stylu życia. 
Jestem dietetykiem z dużym doświadczeniem w zawodzie i w pracy z ludźmi, dlatego przekazuję tylko wiedzę praktyczną. Wiedzę sprawdzoną w życiu, sprawdzoną na sobie i swoich klientach (wszyscy klienci żyją i mają się dobrze, więc ta wiedza działa…). 
 Piszę prawdę, popartą praktyką i nauką. Nie zawsze to co piszę wpisuje się w aktualne trendy, ponieważ trendy mijają i czas je bezlitośnie weryfikuje. Podczas wielu lat swojej pracy spotkałem się z wieloma trendami, które na początku wydawały się przełomowe, ale po czasie upadały z wielkim hukiem.  Staram się pisać o metodach i wiedzy, która jest niezmienna od lat i która po prostu działa. Nie koloryzuję rzeczywistości, nie pudruję jej; przedstawiam ją taką jaka jest faktycznie. 
 Jeżeli chcesz zdobyć rzetelną wiedzę, która działa to jesteś w dobrym miejscu. Jeżeli szukasz drogi na skróty do zgubienia kilogramów i uważasz, że woda z cytryną rano na czczo załatwi sprawę zdrowia a dieta ketogeniczna jest najlepsza na świecie to szkoda Twojego czasu. 

Serdecznie zapraszam; piszę krótko, konkretnie i na temat, nie chcę marnować Twojego czasu 
 mgr Aleksander Sajdak

Jak w 3 miesiące diametralnie poprawić zdrowie? Autentyczny przykład. To trzeba przeczytać !

Ten wpis jest super wyjątkowy !!! Pokazuję w nim coś specjalnego !!!

Wyniki badań lekarskich mojego klienta. Oto jest przykład, czarno na białym, jak w 3 miesiące dzięki odpowiedniej diecie i zmianie nawyków żywieniowych można diametralnie poprawić swoje zdrowie.

Pokrótce opiszę sytuację.

Mamy tutaj przykład 41-letniego mężczyzny. Masa ciała 90 kg, wzrost 174 cm. Wyniki podstawowych badań lekarskich są wszystkie złe.

Za wysoki cukier, zbyt duży cholesterol, za dużo złego cholesterolu, za mało dobrego cholesterolu, za wysokie tróglicerydy i złe próby wątrobowe. W skrócie i po ludzku – cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zawał i niealkoholowe stłuszczenie wątroby. Zaczyna się branie tabletek, kilka dziennie, bo problemów jest sporo. Ale wiadomo, na każdy problem jest jakaś tabletka.

Głównym celem naszych spotkań była poprawa zdrowia i całkowite odstawienie tabletek; a przy okazji zrzucenie kilku kilogramów.

Jakie efekty ???

Po 3 miesiąca od wprowadzenia diety wszystkie wyniki badań wracają do normy. Tabletki całkowicie odstawione. Masa ciała spadła 8 kg; z 90 kg do 82 kg. Pan czuje się jak nowo narodzony.

Sprawdźcie sami, poniżej przedstawiam wyniki badań.

Porównajcie sobie glukozę, cholesterol, trójglicerydy na przestrzeni 3 miesięcy. Bez tabletek, samą dietą i bez ćwiczeń.

 

złe badania bez danych

 

dobre badania bez danych

Brak komentarzy
Szukaj
Stworzone przez STRONA24.PL